Všetky kategórie
EN

Domov> O nás > O nás

4

 Techray Medical Technology Co., Ltd je inovatívna spoločnosť, ktorá integruje výskum, dizajn, výrobu, predaj, inštaláciu a popredajný servis do inteligentného systému založeného na ekologickom čistení medicínskeho prostredia.

Techray sa zameriava na oblasť kyslíkového zdravia, čo je profesionálna značka v priemysle výroby kyslíka na báze medicínskych molekulárnych sit. Ako národný účastník a navrhovateľ nového štandardu pre medicínsky molekulárny sitový systém generovania kyslíka, Techray nepretržite vyhral ponuku s prvou cenou v projekte výroby kyslíka na plošine Spoločného logistického oddelenia Centrálnej vojenskej komisie. 

Techray má silný inovatívny tím technických expertov, ktorý vytvoril silné výskumné centrum integrujúce technický, profesionálny a systematický výskum s medzinárodnými výskumnými inštitúciami a univerzitami v oblasti molekulového sita. Spoločnosť vlastnila viac ako 100 kvalifikácií novej technológie duševného vlastníctva v oblasti medicínskeho systému generovania kyslíka pomocou molekulového sita. Získala 5 národných patentov na vynález pre náš exkluzívny inteligentný modulárny generátor kyslíka. V súčasnosti bola Techray ocenená provinčná slávna značka, ISO9001, certifikácia systému manažérstva kvality ISO13485 a certifikácia ISO14001 a OHSAS18001, a tiež získala certifikáciu high-tech podnikov a dvojitých softvérových podnikov. Všetky produkty majú kvalifikáciu lekárskeho priemyslu

Techray poskytuje komplexné riešenia medicínskeho kyslíkového systému založené na silnej technológii a výhodách personalizovanej integrácie. S našou neustálou snahou po mnoho rokov sme vytvorili kvalitnú predajnú a servisnú sieť, ktorá je dostupná na východ, západ, juh, sever a stred. Spoločnosť zriadila viac ako 30 pobočiek/kancelárií a poskytovala vysokokvalitné služby pre viac ako 2500 zdravotníckych zariadení.

V budúcnosti sa Techray bude aj naďalej sústreďovať na naše technologické inovácie s dobrou podporou kapitálu a poskytovať našim zákazníkom najlepšie vysokokvalitné služby a mimoriadne prispievať k nášmu zdraviu kyslíka v Číne.

Základné informácie
spoločnosťTechray Medical Technology Co., Ltd
Stanovený2007 Rok
Typ podnikuVýrobca a obchodná spoločnosť
Primárne službyLekárska PSA modulárna kyslíková továreň
Ďalšie produktyPlniaci systém kyslíkových fliaš, medicínsky plynovod Peoject, medicínsky vzduchový systém, medicínsky vákuový systém, koncentrátor kyslíka na domáce použitie
ZnačkaTechray
adresaBudova 1F-3F A1, Lugu International Medical Equipment Industry Zone, č. 229, Guyuan Road, Changsha, Hunan, Čína
Obchod a trh
Hlavný trhJuhovýchodná Ázia, Afrika, Stredný východ, východná Ázia, západná Európa, južná Ázia, Oceánia, zemeguľa
Najbližší prístav na export produktovChangsha, Shenzheng, Šanghaj
Dodacie doložky v rámci obchodného režimuFOB, EXW, CIF, FCA
Prijateľné spôsoby platbyT/T, L/C, PayPal, Western Union, hotovosť
Či je k dispozícii zahraničná kanceláriažiadny
Obchodný obrat102 miliónov USD ročne
Objem exportu15 miliónov USD ročne
Počet zamestnancov oddelenia zahraničného obchodu15
Počet výskumníkov120
Počet inšpektorov kvality10
Počet všetkých zamestnancov500
Informácie o továrni
Oblasť výroby40,000m2
Zamestnanci500
Rastlina Pridať Tongfa workshop, č. 679, Lugu Avenue, Changsha Hi-tech Development Zone, Yuelu District, Changsha